Gizlilik Bildirimi

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Web sitemiz üzerinden bağış yapmak için kaydetmiş olduğunuz bilgiler, vakfımız tarafından hiçbir şekilde kurum, kuruluş veya kişilerle paylaşılmamaktadır.

Vakfımız bazı dönemlerde e-posta veya sms aracılığıyla, üyelerine, gönüllülerine ve bağışçılarına yeni proje ve faaliyetler hakkında bilgiler ve kutlama, bilgilendirme mesajları gönderebilir. Alıcılar bu gibi bilgileri almak istememeleri durumunda iletişim sayfasında belirtilen e-posta adresine mesaj göndererek aboneliklerini iptal ettirebilirler.

Kredi Kartı Güvenliği

Vakfımız, web sitemizden online bağış yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken tarayıcınızın adres satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak bağış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Bağış işlemi sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler web sitemizden bağımsız olarak Rapid 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde bağış işlemine devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmediği ve kaydedilmediği için üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olunur.

Online olarak kredi kartı ile yapılan bağışların güvenilirliği çalıştığımız banka tarafından kredi kartları sahtekarlığına karşı denetlenmektedir.

E–posta ve SMS Güvenliği

Vakfımızın telefon numaraları veya e-posta adreslerine, herhangi bir işlemle ilgili olarak göndereceğiniz mesajlarda kesinlikle kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E–postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Vakfımız e–postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.